Хто зібрався на парад на червоній площі у Москві

Участь у заходах, присвячених ювілею Перемоги в Москві, підтвердили близько 30 глав держав і урядів, а також керівників міжнародних організацій. Про це журналістам повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, зазначивши, що в міру наближення цієї дати список може коригуватися.

"8-10 травня в заходах у Москві, присвячених 70-річчю Перемоги, планують взяти участь близько 30 глав держав і урядів, а також керівників міжнародних організацій", - сказав представник Кремля.

За словами Пєскова, станом на сьогоднішній день свою участь підтвердили, зокрема, президенти Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Туркменії, Таджикистану, Абхазії, Південної Осетії. Крім того, в російську столицю планують приїхати голова КНР, "у якого окремо відбудеться офіційний візит", лідер Куби, президенти Індії, ПАР, Боснії і Герцеговини, Республіки Сербської у складі БіГ, Венесуели, В'єтнаму, Зімбабве, Македонії, Монголії. У Москві чекають лідерів Кіпру, Палестини, Сербії, Словаччини та Чехії, а також канцлера ФРН. В урочистостях візьмуть участь, зокрема, керівники ООН і ЮНЕСКО.

Пєсков уточнив, що через напружений графік поїздки в Москву не всі згадані лідери зможуть бути присутніми на параді на Красній площі 9 травня. Так, не зможуть відвідати головний захід свята прем'єр Словаччини Роберт Фіцо, канцлер ФРН Ангела Меркель, президенти Білорусі Олександр Лукашенко та Чехії Мілош Земан. 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО