Порошенко написав статтю про Ангелу Меркель

Президент України Петро Порошенко написав статтю про канцлера Німеччини Ангелу Меркель для американського видання Time, яке склало рейтинг Топ-100 світових лідерів.


У своїй статті Порошенко написав, що став президентом відразу після анексії Криму Росією і після того, як росіяни почали постачати зброю і найманців на Донбас, а потім на схід України стали проникати регулярні війська РФ. "Ми відчайдушно потребували сильної реакції світу по відношенню до жорстокої агресії проти суверенної держави. Потрібен був набір інструментів, який включав би негайні рішучі кроки, істотну політичний вагу і, що найголовніше, мужність, яка супроводжувалася б непохитною відданістю демократичним цінностям", - написав Порошенко.


За словами українського президента, це сталося завдяки дипломатичним зусиллям під керівництвом канцлера Німеччини Ангели Меркель. Вона допомогла сформувати "нормандський формат" переговорів з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, який "досі ризикує стати повномасштабною війною в самому серці Європи". "В рамках всіх цих дипломатичних зусиль, протягом яких я мав 60 розмов по телефону з пані Меркель за останні дев'ять місяців, я часто запитував себе: тут справа в її непохитній вірі, істинно німецькій завзятості, ретельній увазі до деталей або може сильному поєднанні всіх цих якостей, які дають сили Ангелі?" - йдеться в статті. За словами президента, червнева зустріч в Нормандії, обговорення конфлікту в Мілані в жовтні, але більш за все драматичні 17-годинні переговори в Мінську в лютому були не просто тестом дипломатії, лідерства та ефективності, а випробуванням сили волі.

"Я добре пам'ятаю, що багато спроб домовитися з Володимиром Путіним про дуже потрібне припинення вогню виявлялися марними, але Ангела Меркель спокійно сказала: "Добре, але чому ми не повинні повертатися до обговорення? ", так що ніхто не міг сумніватися, що вона не піде без результату", - зазначив Порошенко.


Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО