Хто такий новий керівник ДАІ України?

Новим керівником Державної автоінспекції буде 29-річний Владислав Криклій.

 

Про це після закінчення виїзного засідання уряду повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає РБК-Україна.

 

"Полковник Єршов призначений як тимчасово виконуючий обов'язки доти, поки перший заступник керівника ДАІ Владислав Криклій, призначений кілька днів тому, не ввійде в курс справ", — повідомив Геращенко.

 

"Владислав Криклій є фахівцем в галузі інформаційних технологій, електронних систем", — додав він.

 

29-річний економіст Владислав Криклій став заступником начальника ДАІ 31 березня 2015-го року. Він є державним службовцем 9-го рангу. Раніше працював радником Міністра МВС з питань впровадження інформаційних технологій.

 

За плечима у Криклія до початку роботи в МВС — робота в інвестиційно-банківській сфері, а також в компанії "Tickets.ua", що займається автоматизацією процесів електронної оплати платежів.

 

В ДАІ він мав безпосередньо здійснюватиме реформування, зокрема, Центрів надання адміністративних послуг і впровадження електронних систем у сферу безпеки дорожнього руху.

 

Нагадаємо, начальник ДАІ України генерал Анатолій Сіренко написав рапорт про звільнення, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков невідкладно задовольнив цей рапорт. Тимчасово виконувати обов’язки начальника ДАІ України буде полковник Олександр Єршов.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО