Депутати ще раз розглянуть закон про "пересічки"

Напередодні народні депутати Верховної ради України не прийняли законопроект №1393 “Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту”. Прийняття цього закону дало б змогу автомобілям на іноземних номерах довше перебувати в Україні без додаткового переходу через кордон. Нагадаємо, зараз цю процедуру потрібно проходити кожні 5-10 днів. Однак, закарпатський нардеп від БПП Роберт Горват, один з авторів законопроекту, у телефонній розмові запевнив кореспондентаGalagovTV, що законопроект допрацюють і подадуть в Раду ще раз.

«Закон лише вчора був на комітеті. Я робив все, аби він пройшов. Справа в тому, що була неповна кількість людей на комітеті і нам не вистачило одного голосу. Ми сьогодні доопрацьовуємо цей законопроект. Тоді не буде 50-клометрової зони обмеження і 20-25 днів люди зможуть вільно пересуватися без «пересічок». Вже завтра закон ще раз розглянемо на засіданні комітету з питань податкової та митної політики. І тоді він попаде на голосування в Раду. Розумієте, якщо законопроект подано від комітету – то є всі шанси, що він пройде і перше, і друге читання», заявив народний депутат Роберт Горват.

 

За неофіційною статистикою на Закарпатті близько 35 тисяч автомобілів їздить на закордонних номерах. По всій країні в десятки разів більше. Однак, активісти, що самі користуються нерозмитненим транспортом кажуть, що цей закон не вирішить проблем.

 

Павло Білецький – представник ГО «Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто» (ЗАВТРА) стверджує, що цей законопроект – популізм. «Моя особиста думка, цей закон – популізм. Такий самий законопроект був ще минулого року. Його підтримувала ГО «Завтра», збирала підписи. Ініціювали його близько 20 депутатів. Але зрозумійте, для держави ніякої користі від цього проекту нема. Це лише призведе до того, що на Закарпатті припишуться нові люди, аби їздити на закордонних номерах. Ми працюємо і пропонуємо імплементувати у Стокгольмську конвенцію і легкові автомобілі. Щоб людина могла протягом року користуватися автомобілем, сплативши 3% мита. Це і наповнення бюджету держави і плюс за кожен в’їзд закордон люди платитимуть 1-5 євро. Цей законопроект з одного боку допомагає людям, а з другого нічого не дає для держави, бо ми сплачуємо страховку і техогляд закордонним державам», – розповів у телефонній розмові Павло Білецький.

 

Ще один закарпатський нардеп, автор законопроекту запевнив, що нова редакція врахує всі нюанси.

 

Так, щоб і держава виграла, і людям було зручно.

 

«Тут має бути вирішення проблеми у комплексі. Перший аспект – це нормальна політика щодо розмитнення транспортних засобів. Така, як вона є у нормальних країнах. Наприклад у Грузії можна розмитнити будь-який автомобіль за 900 доларів США, але віку не старшого 5-и років. І другий момент. Для тих, хто вже купив транспортні засоби. Збільшити кількість днів для «пересічок» із 10 до 20-30 днів. Люди мають мати два альтернативні джерела, або розмитнити, або їздити на цьому транспортному засобі. Я не стійкий прихильник нерозмитнених транспортних засобів, бо їх не можна проконтролювати, вони не стоять у нас на обліку. Не дай Бог зроблять ДТП і втечуть. Якщо машина коштує 800-900 доларів, то її легше розпродати по запчастини, ніж потрапити до в’язниці. Тут багато підводних течій. Але щоб зменшити навантаження на закарпатців треба йти на поступки. Проте, головне вирішити питання в комплексі», – заявив народний депутат Валерій Пацкан.

 

Джерело: GalagovTV

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО