Україну намагаються повернути у домайданний стан — Семенченко

Сторони конфлікту на Донбасі шукають шляхи примирення. Такі пошуки можуть завершитись поверненням України у стан до подій на Майдані.

Таку думку висловив народний депутат від "Самопомочі", колишній комбат батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

"Я думаю, що зараз триває пошук домовленостей, згідно з якими Україна може помиритися з Росією. Можливо, одним з форматів буде повернення у домайданний стан", - припустив Семенченко.

За його словами, для цього необхідно "сильно надавати по голові" активній частині українців - "так, щоб прийшла апатія, втома, страх, щоб частина людей загинула, а частина людей зневірилася у всьому".

"Саме тому і проводяться всі кампанії з дискредитації, щоб не було кому вірити і за ким йти — класичний сценарій", - підкреслив нардеп.

У цьому контексті колишній комбат зазначив, що у країні триває кампанія з дискредитації добровольчих підрозділів.

"Ми бачимо це як у випадку з "Айдаром", так і у випадку з "Донбасом". Підрозділи, які прибилися до певної фінансово-промислової групи і належать до більш впливових владних сил, мають менше проблем", - сказав Семенченко.

Водночас, за його словами, незалежні батальйони опоненти намагаються розвалити, дискредитувати чи створити подібні організації-клони.

Політик також розповів про те, чи є він чинним командиром батальйону "Донбас".

"Там ніякого скандалу насправді не було. Батальйон раніше складався повністю з резервістів. Я в цьому випадку міг суміщати дві посади — нардепа і комбата. 9 лютого підрозділ мобілізували.

Після цього я вже не можу суміщати ці дві посади, оскільки в іншому випадку повинен стати чинним військовослужбовцем", - пояснив Семенченко.

Разом з тим, він заявив, що відтепер є "почесним комбатом батальйону "Донбас".

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО