Поява Путіна на люди виявилась фальшивкою Кремля (фото)

Опубліковані 13 березня прес-службою Кремля нібито актуальні фотографії президента РФ Володимира Путіна виявилися старими.

Про це можна здогадатися, якщо подивитися на годинник у правому кутку, які видно на тлі голови Верховного Суду РФ В'ячеслава Лебедєва.

Зазначимо, що днем раніше глава Чечні Рамзан Кадиров похвалився цими годинами, які йому як подарунок підніс нащадок Шейха Батал-Хаджі Белхароева - Султан-Хаджі.

Кадиров 12 березня зробив відповідний запис у своєму Instagram.

"На прощання мені подарували дорогий подарунок - годинник, які стояли на робочому столі Президента Росії Володимира Путіна. Султан-Хаджі розповів, що Путін подарував їх Мурату Зязикову, (екс-президент Республіки Інгушетія, звільнений Путіним у 2008 році - ред.) а він підніс йому. Я подякував за безцінний подарунок, побажав родині Султан-Хаджі здоров'я і благополуччя", - написав Кадиров.

Нагадаємо, Кремль анонсував на 16 березня зустріч Путіна з президентом Киргизької Республіки Алмазбеком Атамбаєвим. Покажуть на публіці голограму або живого російського президента - це залишається загадкою.

Як повідомляв "Оглядач", президент Росії Володимир Путін не з'являвся на публіці з 6 березня. З тих пір на сайті Кремля заднім числом повідомлялося, в тому числі і про зустрічі, які пройшли до вихідних. У Кремлі наполягають, що Путін здоровий. Але коли він з'явиться на публіці, невідомо.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО