Росія відреагувала на розрив Україною угоди про малий прикордонний рух

Міністерство закордонних справ Російської Федерації відреагувало на розрив Україною угоди про малий прикордонний рух, звинувативши Київ у неконструктивних заходах.

Про це йдеться в заяві МЗС РФ.

 

«Міністерство закордонних справ Російської Федерації звертає увагу громадян Російської Федерації, що направляються на Україну, що нинішньою українською владою прийнято чергове рішення, що обмежує для російських громадян можливості перетину державного кордону з Україною», - сказано в ньому.

 

В МЗС нагадали, що з 16 березня Україна запроваджує порядок, за яким громадяни Російської Федерації - жителі прикордонних регіонів зможуть в'їжджати в Україну виключно через міжнародні та міждержавні пункти пропуску на підставі документів, дійсних для виїзду за кордон і перебувати на території України строком до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду.

 

«З жалем змушені констатувати, що в Києві з завзятістю, гідною кращого застосування, продовжують приймати неконструктивні заходи, спрямовані на нанесення шкоди російсько-українським відносинам, на порушення традиційних тісних зв'язків наших народів, контактів між людьми, рідними та близькими, волею долі опинилися по різні сторони державного кордону», - заявили в МЗС РФ.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО