НАТО не підтверджує відведення техніки на Донбасі зі сторони бойовиків

Головнокомандувач об'єднаними збройними силами НАТО в Європі американський генерал Філіп Бридлав відзначає, що в даний час не можна підтвердити відведення важких озброєнь з боку бойовиків на Донбасі. Про це він сказав в інтерв'ю програмі «ТСН. Тиждень" на телеканалі "1+1", показаному в неділю, передає "Інтерфакс-Україна".

«Зараз ми не можемо підтвердити відведення військ. Ми бачимо важку артилерію, яка пересувається по обидві сторони від лінії зіткнення, але ми не знаємо, що відбувається з артилерією на східному напрямку від цієї лінії, бо спостерігачам ОБСЄ не дозволяють потрапити туди. Тому ми бачимо, що вони там рухаються, але ми не знаємо, чи вони повертаються назад, або просто змінюють позицію, готуючись до нових зіткнень», - сказав він.

 

Крім цього він зазначив, що Росія продовжує нарощувати військову присутність у Криму.

 

«Те, що ми бачили, легко охарактеризувати як мілітаризацію Криму. Росія розміщує там дуже просунуті сили. Авіацію, військово-морські сили. Ми бачимо дуже якісні ракетні системи земля-повітря, які покривають радіус до 40 відсотків Чорного моря. Ми бачимо крилаті ракети, які покривають радіус майже всього Чорного моря. Тому, ми бачимо, що Крим вже став плацдармом для подальшого застосування», - додав Бридлав.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО