ОБСЄ вимагає допуску до українсько-російського кордону в Донбасі

Генсекорганізаціїзакликав Росіюібойовиківдопуститиспостерігачівдо неконтрольованоїУкраїноючастини держкордону

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) вимагає забезпечення безперешкодного доступу до всієї україно-російському кордоні. Про це заявив генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр в інтерв'ю німецькій газеті Welt.

За даними організації, українська влада не контролюють близько 400 км кордону з Росією. Спостережна місія планує почати щоденний контроль за цією межею, через яку в Україну доставляють військову допомогу для бойовиків і російських військових. "Інакше весь час будуть тривати поставки зброї або чутки про постачання зброї. Вони тільки знову загострять конфлікт", - зазначив Заньєр.

Напередодні глава спостережної місії ОБСЄ на Україні Ертугрул Апакан заявив, що після збільшення чисельності місія планує почати щоденний контроль за кордоном з Росією.

За його словами, відповідні інструкції для спостерігачів вже розроблені. Він також нагадав, що "в даний час моніторинг кордону є лише частиною щоденної роботи місії".

Нагадаємо, сьогодні в Мюнхені на конференції з безпеки президент України Петро Порошенко назвав відновлення Києвом контролю за українсько-російським кордоном в Донбасі одним з ключових кроків по деескалації ситуації на сході України.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО