Білий дім закликають дати Україні зброю "серйозного рівня"

Адміністрацію Білого дому закликали змінити свою позицію і почати постачати важливі оборонні озброєння в Україну на тлі загострення ситуації на сході країни. Про це в ефірі CNN заявив сенатор-демократ Крістофер Мерфі,

"Я вважаю, що зараз США мають почати постачання в Україну більш значущої військової допомоги", - заявив він.

Мерфі підкреслив, що як член Сенату він продовжує тиснути на адміністрацію, "щоб підтримати цю точку зору", оскільки економічні санкції "не переконали Росію відступити".

У той же час сенатор позитивно оцінив дії українського уряду і президента, які "взяли на себе кермо правління" у непростий для країни час.

"Думаю, що адміністрація США має почати розглядати варіанти постачання українцям оборонного озброєння на деяких більш серйозних рівнях. Думаю, це допоможе їм у боротьбі, яка, ми повинні визнати, не закінчиться найближчим часом", - підкреслив сенатор.

Раніше сенатор-демократ Роберт Менендес, який нині обіймає посаду старшого члена Комітету у закордонних справах Сенату США, закликавБілий дім почати реалізовувати положення "Акта на підтримку свободи України"ухваленого в грудні минулого року.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО