Київ закликає ЄС не скасовувати санкції проти Росії, поки Москва не компенсує збитки

 Україна просить Євросоюз не скасовувати санкції проти Росії до компенсації збитку.

"Цього разу не може бути жодних ілюзій про можливість врегулювання ситуації в Україні шляхом конструктивного співробітництва з Росією. Нам не слід забувати уроки, вивчені у недавньому минулому", - сказано в позиційному документі, поширеному представниками України серед міністрів закордонних справ країн-членів ЄС напередодні сьогоднішнього засідання.

При цьому, Київ переконаний, що поділ санкцій на дві частини відповідно до пропозицій Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні, призведе тільки до заморожування конфлікту на Донбасі і блокуванню вирішення проблеми Криму.

У документі також йдеться, що скасування санкцій на сьогодні - передчасна.

"Повне скасування обмежувальних заходів щодо Росії і повернення до політики "звичайного бізнесу" може бути розглянутим не тільки після припинення окупації і дестабілізації Криму і Донбасу, але і після згоди Росії повністю компенсувати весь збиток, нанесений України, відповідно до міжнародно-визнаної практикою", - написано в документі.

При цьому у документі сказано, що будь-яка стратегія ЄС щодо Росії повинна включати в себе ставлення до України, як до демократичної, територіально цілісної, суверенної держави з чіткою європейською перспективою.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО