Порошенко сподівається, що візи в ЄС скасують вже у Ризі

Україна успішно реалізовує другу фазу Плану дій з візової лібералізації, зокрема запроваджує біометричні паспорти.

На цьому наголосив у суботу Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом, інформує прес-служба Глави держави.

 

“Українці дуже сподіваються на запровадження безвізового режиму для подорожей до ЄС як на практичний результат Ризького саміту. Це буде дуже символічно”, – зазначив Порошенко.

 

Стосовно ситуації на сході він вкотре заявив, що єдиним шляхом деескалації на Донбасі є повне виконання Мінських домовленостей. “На жаль, цього не відбувається, адже українсько-російський кордон залишається відкритим для надходження військової техніки, а режим припинення вогню постійно порушується з боку бойовиків”, –  додав Президент.

 

В свою чергу, Міністр закордонних справ Латвії підкреслив, що його країна завжди мала і матиме дуже жорстку позицію стосовно непорушності кордонів та територіальної цілісності України, а також щодо невизнання незаконної анексії Криму.

 

Особливу увагу сторони приділили необхідності спільних зусиль для протидії інформаційній пропаганді з боку Росії. У цьому зв’язку Порошенко наголосив на важливості практичної реалізації ініціативи низки країн ЄС та України щодо запровадження пан’європейського російськомовного каналу як джерела об’єктивної інформації. Глава держави заявив, що рішення про створення такого каналу могло б стати ще одним практичним результатом Саміту «Східного партнерства» в Ризі.

 

Президент України і міністр закордонних справ Латвії також обговорили питання макрофінансової допомоги для України і додаткові можливості для її виділення з боку ЄС.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО