Заступник міністра інфраструктури Омелян: На посаду глави "Укрзалізниці" претендують близько 100 осіб

За словами заступника міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, середній вік кандидатів, які надсилають резюме на посаду керівника "Укрзалізниці", складає 43-45 років, більшість з них мають західну освіту.

На посаду голови "Укрзалізниці" претендують близько 100 чоловік, 50 кандидатів надіслали резюме на посади директорів аеропортів Бориспіль і Львів. Про це у Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян.

"Зараз у кандидатському пулі близько 100 претендентів на "Укрзалізницю" і 50 - аеропорти Бориспіль і Львів. Щодня надходить від 15 до 20 резюме", - повідомив Омелян.

За його словами, середній вік кандидатів - 43-45 років, більша половина з них отримала диплом MBA або західну освіту. Є серед претендентів, як уточнив Омелян, фахівці з досвідом роботи в міжнародних компаніях та за кордоном.

"Люди, які пройшли школу міжнародних компаній, набагато більш стійкі до вірусу корупції. Саме тому ми ведемо пошук за кордоном, особливо на позиції керівництва аеропортів Бориспіль і Львів", - написав він.

Омелян нагадав, що Міністерство інфраструктури приймає резюме до 12 січня.

Крісло керівника "Укрзалізниці" звільнилося 1 грудня 2014 року: після звинувачень у корупції посади позбувся Борис Остапюк.

Керівництво обох аеропортів було призначено в минулому році. В. о. директора Борисполя є Євген Дихне, а зі Львова - Ростислав Веселов.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО