Різне > В Україну йде новий циклон із дощами

В Україну йде новий циклон із дощами


5 червня, 18:22.

Якщо у суботу в Україні буде переважно без опадів, а вже з неділі місцями пройдуть дощі, у понеділок опади посиляться та охоплять всю територію країни, крім Закарпаття.

"Погода для пікніка буде в суботу у всіх регіонах, крім сходу. У неділю розпочинається новий період дощів, але опади пройдуть локально. У понеділок дощі посиляться та охоплять всю територію країни, крім Закарпаття", - йдеться у повідомленні.

 

Температура води у Чорному морі біля Одеси в понеділок буде +17°, в Азовському морі біля Кирилівки +19°, у Дніпрі біля Києва +14°. Як зазначають синоптики, південні області України, які кілька днів потерпали від злив, у суботу відпочинуть від дощів. Але вже в неділю (в Одеській області) і в понеділок (увесь південь) знову дощитиме.

 

Денна температура підніметься до +21°, нічна буде в районі +14°. Центральна Україна опиниться у зоні дощів у понеділок. У суботу опади не очікуються. У неділю може пройти дощ в Полтавській та Вінницькій областях. Денна температура 4-7 червня +18...+21°.

 

У східному регіоні України в Луганській та Донецькій областях температура становитиме +12...+13°, дощі; в Харківській області до +19°. До понеділка температура в регіоні підвищиться, та в перший робочий день тижня досягне +21...+22°, пройдуть локальні дощі.

 

На заході України 5-7 червня буде більше сонця, малохмарно та слабкий, до помірного, вітер. Але при цьому в неділю та понеділок очікуються дощі. Температура повітря вночі +11...+13°, вдень +21...+23°. У Львові в неділю сонячно та тепло. Закарпаття 6-7 червня очікує малохмарна погода, вдень +23...+25°. Трішки холодніше буде в суботу - до +19°.

 

У високогір'ї Карпат до +15°; 5-7 червня очікуються дощі.

 

У північних областях України 5-7 червня тепло і хмарно, до +21°. Виняток - Сумська та Чернігівська області з температурою до +17° в неділю. Дощі охоплять весь регіон 6-7 червня. У Києві 5-7 червня +19...20°, вітер переважно північно-західний слабкий, до помірного, у суботу опади навряд чи будуть, в неділю ввечері може пройти невеликий дощ, перший робочий день тижня - похмурий, очікуються опади, максимальна денна температура +19°.

 

Як повідомили в Українському гідрометцентрі, 8-9 червня в Україні вночі без опадів, вдень у західних областях місцями невеликі, на решті території помірні короткочасні дощі, місцями грози.

 

Температура вночі 10-15°, вдень 21-26°. З 10-го по 14 червня в Україні вночі переважно без опадів, вдень невеликі та помірні короткочасні дощі, грози, лише 11 червня в західних, 14 червня у східних та південних областях без опадів. Температура вночі 11-16°, вдень 21-27°. У Києві 8-9 червня вночі без опадів, вдень короткочасні дощі, місцями грози. Температура вночі 10-15°, вдень 21-26°.


Повернутися назад