Різне > Патронному заводу в Украине быть

Патронному заводу в Украине быть


2 червня, 18:30.

Патронному заводу в Украине быть

ГАХК "Артем" хочет построить патронный завод совместно с канадцами. Об этом сообщил Юрий Гусев на своей страничке в социальной сети фейсбук.
    
Цитата: Сьогодні Державний концерн "Укроборонпром" та ДАХК "Артем" підписали з канадськими партнерами Угоду щодо виробництва боєприпасів до стрілецької зброї за участі компаній GL Munitions Inc. та Waterbury-Farrel. Угода передбачає невідкладний початок спільної роботи над техніко-економічним обгрунтуванням будівництва патронного заводу в Україні.
Цей надважливий проєкт покликаний розв'язати одну із головних проблем української оборонної промисловості – відсутність повноцінного патронного заводу. Нагадаю, що ми в 2014 втратили контроль над Луганським патронним заводом, який ще на самому початку агресії РФ проти України залишився на тимчасово окупованій території.
Перед підписанням угоди було укладено меморандум з Агенцією уряду Канади щодо порозуміння та співробітництва у оборонно-промисловій сфері, аерокосмічної діяльності та виробництва боєприпасів.
Щиро дякую Надзвичайному та Повноважному Послу Канади в Україні Larisa Galadza - Лариса Ґаладза та усій команді Embassy of Canada in Ukraine за постійну підтримку та допомогу.
Разом робимо Україну сильною!
             

Повернутися назад