Різне > ТОП-5 української зброї, якою можна пишатися

ТОП-5 української зброї, якою можна пишатися


7 травня, 16:52.

 

 

Українські зброярі продовжують працювати. Їхні розробки переважно йшли на експорт, то тепер стали неймовірною підмогою для наших солдатів на сході України.

У таких надсучасних танках і БТР, з найновішими гвинтівками в руках, вони не залишають ворогу жодного шансу.

До того ж завжди можна розраховувати на допомогу з повітря. До вашої уваги Топ-5 сучасних військових розробок.

5. Зброя "Форт"

Вінницький завод "Форт" має найбільший цех із виготовлення стрілецької зброї в Україні і єдиний, який має спеціальну лабораторію для її випробування.

"Форт" — це газові й самозарядні пістолети, рушниці й карабіни, штурмові та снайперські гвинтівки, список усієї продукції вінницьких зброярІв важко перелічити.

4. АН-178

Унікальний транспортний літак АН-178 можна використовувати як у цивільній авіації, так і для військових потреб. Конструктори спиралися на попередні моделі — АН-148 та АН-158, які використовують у багатьох країнах світу.

3. БТР-4 "Буцефал"

Бойова машина названа на честь коня полководця Олександра Македонського, "Буцефал" символізує потужність і надійність. На відміну від радянського сімейства бронетранспортерів, БТР-4 є новою і суто українською розробкою.

2. Гелікоптер "Скаут"

Конструкторське бюро з Києва "Горизонт" представило своє творіння — вертоліт "Скаут".

Габарити українського гелікоптера нагадують двомісні моделі, втім він може перевозити трьох пасажирів. Крім того має ще й багажник на 40 літрів. Двигун працює на 95-му бензині.

1. Танк Т-84 "Оплот"

Справжня зірка українського оборонпрому. Ним милуються на міжнародних виставках і захоплюються на полі бою. Боєздатність однієї одиниці прирівнюють до можливостей цілої роти солдатів.

Озброєння танка "Оплот" складається з 125-міліметрової гармати, спареного та зенітного кулеметів. Башта з гарматою повертається на 180 градусів менш, ніж за 5 секунд і може здійснити 40 пострілів. У розпорядженні екіпажу також автомати та гранати.


Повернутися назад