Якою буде погода в Україні в останні вихідні осені

Якою буде погода в Україні в останні вихідні осені

Останні вихідні осені 2021 року в Україні відзначаться теплою для листопада погодою та інтенсивними дощами в окремих регіонах. Лише у трьох областях стовпчики термометрів опустяться нижче 0 °C.

 

За прогнозом, завдяки теплим повітряним масам, що йдуть в Україну з боку Туреччини та Балканського півострова, у суботу, 27 листопада, температура повітря підвищиться в середньому до 6–10 °C.

 

Найтепліше буде у південних областях та на південному сході — в Одесі, Херсоні, Миколаєві, Дніпрі та Запоріжжі очікується до 11–14 °C. Найхолодніше – до 5–7 °C – буде в Івано-Франківській, Рівненській, Луганській та Донецькій областях.

 

На сході також можливі нічні заморозки до -1 °C. При цьому практично усю територію України в суботу охоплять дощі. Хмарна погода без опадів очікується лише у Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій, Хмельницькій та Одеській областях.

 

У неділю, 28 листопада, дощі пройдуть лише на Закарпатті та у західних областях, у Донецькій та Кіровоградській областях, а також на півдні. При цьому в Одесі, Миколаєві та Херсоні можливі грози. На решті території України буде ясно, без істотних опадів. Температура повітря буде коливатися від 6–8 °C на заході до 13–14 °C на півдні.

 

На початку наступного тижня температурні показники суттєво не зміняться у порівнянні з неділею, але дощі охоплять вже всю територію країни. За даними синоптиків, погода буде теплою – від 3 °C на заході та північному заході до 11–14 °C на півдні країни.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО