Алек Болдвін прийшов на похорон загиблої українки яку він застрелив

Церемонія відбулася в місті Санта-Фе штату Нью-Мексико, в якому сталася ця трагедія.

 

63-річний актор Алек Болдвін, який нещодавно випадково вистрелив в операторку (українку) Галину Гатчінс, прийшов на закриту церемонію прощання із загиблою.

 

До слова, відкрите прощання з Галиною має відбутися сьогодні, 23 жовтня.

 

"Алек Болдуін був присутній в п'ятницю ввечері на закритій церемонії прощання з 42-річною кінооператоркою", - йдеться у повідомленні.

 

Також міжнародна гільдія кінематографістів Local 600 встановила в Санта-Фе громадський меморіал в пам'ять Гатчинс.

 

Нагадаємо, що на знімальному майданчику, з невідомих причин, в пістолеті виявились справжні патрони, замість холостих. Випадково актор поцілив в дівчину оператора, травми виявились не сумісними з життям. 

 

Нижче фото зі знімального майданчика, зроблені відразу після трагічного випадку. 

 

Актор дуже важко переживає цю подію і поки відмовляється від жодних коментарів в ЗМІ. Відома, що поліція ще не висунула ніяких обвинувачень Алеку Болдвіну.

 

Ось що написав чоловік померлої в соціальній мережі Твітер: "Галина вдохновляла всех нас своей страстью и видением, а ее наследие слишком значимо, чтобы выразить его словами. Наша потеря огромна и мы просим СМИ уважать частную жизнь моей семьи, пока мы пытаемся справиться с этим горем. Мы благодарим всех за то, что поделились изображениями и историями из ее жизни".

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО