В Україну прибула третя партія військової допомоги від США

В Україну прибула третя партія військової допомоги від США

До України прибула третя партія військової допомоги від уряду Сполучених Штатів Америки.
   

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України у Твітері.

 

"До України прибула третя, заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги на 60 млн доларів від уряду Сполучених Штатів Америки для потреб Збройних Сил України, що включає боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо", - ідеться у повідомленні.

 

Літак з вантажем у міжнародному аеропорту "Бориспіль" зустріли заступник міністра оборони України Олександр Носов, командувач Медичних сил Збройних Сил України бригадний генерал Тетяна Остащенко та начальник Головного управління логістики Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Микола Шевцов.

 

"Міжнародна безпекова допомога на 60 млн доларів стала можливою завдяки домовленостям, досягнутим під час нещодавнього візиту Президента Володимира Зеленського до США. Вона надана додатково до раніше погодженого обсягу у 250 млн доларів", - підкреслили в Міноборони.

 

Носов висловив вдячність американській стороні за надані технічні засоби, що значно посилюють спроможності Збройних Сил України в питаннях оборони держави в умовах збройної агресії Російської Федерації.

 

"Сьогодні ми отримали черговий борт допомоги від США за результатами домовленостей президентів України і Сполучених Штатів Володимира Зеленського і Джо Байдена. Це є щира, відверта, швидка допомога для наших військових, які на передовій зможуть використовувати ці засоби медичного і бойового забезпечення", — зазначив Носов.

 

Полковник Бріттані Стюарт зі свого боку наголосила, що США непохитно підтримують Україну і стоять пліч-о-пліч у захисті її суверенітету й територіальної цілісності у боротьбі з російською агресією.

 

"Сполучені Штати Америки допомагають Україні в розбудові Збройних Сил, що включає матеріально-технічну допомогу і тренінги від тактичного до стратегічного рівня. Ми хочемо бачити Україну на шляху до НАТО, мирною та вільною країною", — додала аташе з питань армії та оборони Посольства США в Україні.

 

Своєю чергою генерал-лейтенант Шевцов звернув увагу, що дана військово-технічна допомога включає високотехнологічну і гостродефіцитну техніку й озброєння, а також необхідні на передовій боєприпаси. За його словами, засоби, що надійшли в попередніх вантажах уже підвищують наші спроможності контрбатарейної та протитанкової боротьби, а також розвідки.

 

"Сьогодні до нас прибула партія протитанкових ракетних комплексів "Джавелін" з боєприпасами. Також ми отримали боєприпаси до тієї зброї, яка у нас є під "калібри НАТО". Озброєння буде переміщене до баз і складів, обліковане і передане військовослужбовцям для використання, у тому числі для підрозділів Операції об’єднаних сил", — наголосив Шевцов, підкресливши, що це озброєння зближує нас з державами-членами НАТО.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО