Електричний танк-амфібія Storm за проектом українця продовжує вражати світ

Урамках виставки IREX Defense Expo в Абу-Дабі (ОАЕ) компанія Highland Systems представила бронемашину Storm, розроблену за проектом українця Олександра Кузнєцова. Транспортний засіб привернув багато уваги.

 

Американське видання Motor1написало, що дивовижний танк-амфібія Highland Systems Storm викликає більше ніж трепетні відчуття. Це цілком зрозуміло — незвичайний гусеничний бронетранспортер буквально не має аналогів.

 

За словами творця, це “перший у світі гібридний багатофункціональний броньований автомобіль, що працює на електродвигуні і здатний плавати”. Електрична силова установка об’єднана з дизельним двигуном, який виступає в ролі генератора для підзарядки батарей.

 

Залежно від режиму експлуатації, Storm здатний працювати без зупинки від 18 до 36 годин. Максимальна швидкість на піску — 140 км/год, на воді – 30 км/год (здатний витримувати хвилі висотою до 1,5 м). 8-тонний транспортний засіб має вантажопідйомність 2 тонни. БМП Storm від Highland Systems захищений від СВП, балістичної зброї і мін, оснащений системою дистанційного керування.

 

Дивно, що інтер’єр має не такий вже й утилітарноий вигляд. Світле оздоблення додає “настрою”, в салоні встановлено комфортні крісла, невелике кермо і кілька моніторів, які крім іншого виводять зображення з зовнішніх камер.

 

Автори Storm передусім позиціонують свій бронетранспортер-амфібію як машину для перекидання десанту, доставки вантажів, забезпечення медичної допомоги і загалом роботи у важких умовах. Щось підказує, що приватний сектор цей БМП також зацікавить в якості дорогої іграшки для вихідних в тих же пісках ОАЕ.

 

Ціни поки що невідомі.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО