У Кабміні заговорили про скасування мораторію на вирубку лісу

У Кабміні заговорили про скасування мораторію на вирубку лісу

За словами представника Кабміну, мораторій на вирубку лісу-кругляка став джерелом тіньової економіки.

 

Кабінет міністрів поставив стратегічну мету щодо скасування мораторію на експорт лісу-кругляка, повідомив віце-прем’єр-міністр Дмитро Кулеба.

 

«У нас в уряді зараз є пріоритетною тема створення ефективних ринків з однаковими правилами гри там, де не було ринків взагалі, або де ринки існували, але з нерівними правилами. І сфера вирубки і деревообробки — це одна з таких сфер. Ми цим займаємося. Обговорюємо з ЄС, як рухатися далі», — заявив представник уряду.

 

Кулеба зазначив, що мораторій став «джерелом тіньової економіки», тому мета Кабміну — відмовитися від нього.

 

«Але зробити це можна буде тоді, коли в Україні буде діяти ефективна економічна політика в цій сфері», — додав чиновник. Крім того, він заявив, що проти мораторію експорт лісу-кругляка.

 

«Я особисто проти мораторію на ліс-кругляк і взагалі мораторію на будь-які експортні операції з ЄС. Але так сталося, що протягом років у нас в низці сфер економіки і політики домінувала або корупція, або тупість. Тому я виступаю за мораторій на «тупняк», а не кругляк», — підсумував віце-прем’єр.

 

Нагадаємо, 19 листопада 2019 року президент Володимир Зеленський підписав закон, який удосконалює систему охорони ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпат.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО