Українці планують зробити Крим островом

Українці планують зробити Крим островом

Крим стане островом: українці розробили сміливий проект, фахівці вже працюють.

 

"Укргідропроект" розробив відповідний план, згідно з яким хочуть прорити канал між Азовським і Чорним морями. І все через український морський порт.

 

Агресія Росії, анексія Криму призвела до того, що морський флот Маріуполя на даний момент знаходиться практично в паралізованому стані. Для того, щоб це виправити, експерти з "Укргідропроекту" розробили план, за яким канал буде проритий в самому вузькому місці в Перекопському перешийку.

 

Відзначається, що проект цього каналу повністю готовий і на даний момент фахівці працюють над деякими деталями. Цікаво, що треба цим проектом будуть працювати спеціалісти з Угорщини, Німеччини й Туреччини. Згідно з проектом, доведеться прорити всього 20 км. Вся довжина каналу при цьому буде досягати 120 км.

 

Фахівці відзначають, що вкрай важлива при цьому глибина даного каналу. Вона зобов'язана бути достатньою для того, щоб через нього проходили сучасні кораблі.

 

Для цього протоку в декількох місцях доведеться поглибити. Після реалізації проекту і того, як Крим стане островом, відновляться повноцінні вантажні та пасажирські перевезення між двома морями. Розробники сміливого проекту сподіваються на нові робочі місця та пожвавлення економіки.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО