Прогноз погоди на всю зиму

Синоптики розповіли, якої погоди варто очікувати в Україні цієї зими. Найсильніші морози до -30 градусів накриють країну 7-10 лютого, але у цілому зимовий сезон 2018-2019 буде тепліше на 1-2 градуси, ніж минулого року, хоч і закінчиться лише у квітні. Про це розповіли синоптик Леонід Горбань і заввідділом прикладної метеорології та кліматології Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту Віра Балабух.

 

«У цьому році зима нестандартна, багато днів буде триматися плюсова температура, причому в грудні очікується чотири короткі відлиги і чотири таких же коротких морозних періоди. І тільки в кінці місяця почнеться поступове зниження температури. 28-29 грудня почне холоднішати і піде хороший сніг, якого у середньому по Україні випаде за два дні близько 10 сантиметрів», – прогнозує Горбань.

 

Аналогічні погодні коливання плануються і перед Різдвом та Старим Новим роком. Тільки після цього в Україні стартує справжня зима – з пекучими морозами і завалами снігу. До слова, сніг буде йти до 10-12 лютого, навалить в середньому більше 50 см.

 

Перед Хрещенням морози стануть значно сильніше, а після різкого похолодання на 7-10 лютого прийде потепління. Втім, снігопади можуть повторитися і перед 8 Березня. На думку Віри Балабух, січень і грудень порадують українців відсутністю тріскучих морозів і середньою температурою на 2-3 градуси вище кліматичної норми.

 

Раніше синоптики попередили українців про морози до 18 градусів. Тим часом в Одесі «моржі» відкриликупальний сезон.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО