Українців попередили про дощі та заморозки

Дощі в Україні триватимуть протягом всього наступного тижня – до вихідних включно, а заморозки прийдуть в країну вже 25 вересня.

 

Про це повідомила заступник начальника відділу метеорологічних прогнозів Українського Гідрометцентру Наталя Голеня.

 

"На середину наступного тижня, навіть з 25 в Карпатах, а з 26-27 на більшій території України будуть заморозки на ґрунт і, і навіть місцями в повітрі. Близько 0", - повідомила вона.

 

За її словами, дощі в Україні почнуться вже в нинішню суботу, 23 вересня, на заході країни, і триватимуть практично весь наступний тиждень. В неділю фронт пошириться практично на всю територію України, а 24 вересня, в понеділок, новий циклон буде рухатися з Німеччини через Польщу і Білорусію, накриваючи територію України.

 

"Тому знову дощі і зовсім інші температури – це вже осінь. 12-18 градусів – денна температура, вночі – 4-10. На кінець тижня теж розраховуємо на якісь дощі – вже на наступні вихідні", - уточнила метеоролог.

 

При цьому вона додала, що потепління можна очікувати лише в жовтні – за тиждень-два. "Можливо, згодом, десь через тиждень-два, вже в жовтні місяці будуть теплі дні, ми не виключаємо", - зазначила Н. Голеня.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО