Росія за два роки не реалізувала жодного туристичного проекту в анексованому Криму

За два роки після анексії Криму до РФ на півострові не був реалізований жоден проект у галузі туристичної інфраструктури.

 

Про це заявив заступник керівника Федерального агентства з туризму Олексій Конюшков.

 

У Криму «дуже багато проблем пов’язано з інфраструктурою» для туризму, підкреслив він.

 

Також з критикою на адресу кримської «влади» виступив перший заступник голови комітету Ради Федерації РФ з економічної політики Сергій Калашников. Він заявив, що не бачить реальних змін у розвитку санаторно-курортної галузі Криму і, зокрема, роботи зі створення цілорічного курорту.

 

«Змушений констатувати, що за два роки я не почув і не побачив реальних проектів. Скажіть, які готелю були відкриті або що ще зроблено? Поки ми в стані очікування. Поки у нас не буде гідних місць розміщення, відповідно, будемо стикатися з проблемами», – сказав Конюшков.

 

За даними міністерства курортів і туризму Криму, в 2015 році півострів відвідало 4,6 мільйона осіб, що на 21 відсоток більше, ніж роком раніше. Представники Російського союзу туріндустрії (РСТ) на початку 2016 року повідомляли, що багато росіян, що відправилися на відпочинок в Крим, вважають, що рівень сервісу на півострові залишає бажати кращого. При цьому в РСТ попередили, що в літньому сезоні 2016 року ціни на відпочинок у Криму можуть зрости до 30 відсотків.

 

Ростуризм і Росстат в 2015 році повідомляли про зростання внутрішнього туризму на тлі скорочення числа росіян, що виїжджають за кордон, у тому числі, з-за заборони на відпочинок в Єгипті та Туреччині. В 2016 році, заявляв глава Ростуризму Олег Сафонов, очікується зростання ринку внутрішнього туризму на 15-30 відсотків.

 

Туроператори, в свою чергу, вказували, що росіяни, які вибирали відпочинок за кордоном, не готові переорієнтуватися на внутрішній туризм, в тому числі, через відсутність розвинутої інфраструктури на російських курортах. 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО