Героями нової легенди від бойовиків "ДНР " стали США

Американська армія проводила операції в різних куточках планети — В'єтнам, Корея, Афганістан. Та участь у деяких війнах навіть для самих Штатів стають несподіваними.

Жоден із американських генералів навіть не здогадується, що зараз вони успішно воюють з терористами на Сході України.

Захарченко схвильований, Моторолла нервово затягується цигаркою. Такою близькою катастрофа ще не була. Нові легенди та міфи псевдореспублік стосуються американських безпілотників. Їх у Facebook озвучив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Ширяться чутки, що безпілотні літальні апарати забезпечені розпилювачами якогось "секретного вірусу", виведеного в лабораторіях армії США. Крім "секретного вірусу", в заявах також активно фігурує збудник сифілісу", — йдеться у повідомленні.

Тепер одружені терористи навперебій доносять інформацію керівництва до власних дружин. Та сифілісу клятим янкі виявилося замало. Безпілотники розсіюють над окупованими територіями ще й спирт.

Під губний вплив американської біологічної зброї потрапив навіть головний "ДНРівець".

Шкода, навіть розвинута американська фармакологія ще не примудрилася за допомогою безпілотників підвищувати інтелект населення. А тому завершальним етапом операції може стати "розпилення" над Донеччиною засобів від колорадських жуків. Більше — дивіться у відеосюжеті.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО