Гарячі новини > Надії Савченко в суді стало погано із серцем

Надії Савченко в суді стало погано із серцем


6 травня, 19:07.

Українській льотчиці Надії Савченко, яка перебуває у російській в'язниці за підозрою в причетності до загибелі російських журналістів, стало погано прямо в ході засідання Басманного суду Москви. За інформацією адвоката Савченко Марка Фейгіна, їй викликали "швидку допомогу", повідомляє 112.ua.

"Задоволено клопотання Савченко про виклик швидкої допомоги", - написав Фейгін на своїй сторінці в Twitter. "Надія сильно перенервувала через мої сперечання з суддею, ну і ось погано їй стало", - додав адвокат.

 

Як додав ще один захисник льотчиці Микола Полозов, у Надії заболіло серце. Присутні на засіданні суду журналісти також відзначили, що суддя на прохання Савченко зробити хоч що-небудь, щоб їй стало легше, протягом декількох хвилин вирішував, чи варто викликати до неї медиків.

 

У середу, 6 травня, Басманний суд Москви відмовився визнати імунітет української льотчиці та народного депутата України Надії Савченко в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Про це повідомив в Twitter адвокат льотчиці Микола Полозов.

 

"У кінцевому рахунку, виносити рішення про імунітет Савченко буде не "басманне правосуддя", а ЄСПЛ. Там вирішать справедливо", - додав захисник Савченко.


Повернутися назад