” лютому провайдери трич≥ в≥дключать украњнц€м ≥нтернет

ѕровайдери об≥ц€ють у лютому трич≥ в≥дключити ≥нтернет вс≥й крањн≥. ¬они вже визначилис€ ≥з датами. Ѕез доступу до мереж≥ будемо сид≥ти 3, 11-12 та 20 лютого. Ќа таку акц≥ю протесту вони наважилис€ через монопол≥ю компан≥й, €к≥ "захопили" вс≥ опори, закрили доступ до багатоквартирних будинк≥в та заробл€ють на ≥нтернет-провайдерах.

 

"Ќа ринку з'€вилис€ технолог≥њ 3G ≥ 4G. ÷е означаЇ, що дл€ њх впровадженн€ через кожн≥ 100-200 метр≥в повинен бути розташований пристр≥й ≥з п≥дведеним ≥нтернетом та живленн€м, аби забезпечити зв'€зок. ¬ир≥шити таке завданн€ можна виключно розм≥стивши бази на опорах, аналог≥чних л≥хтар€м вуличного осв≥тленн€. “ому зв'€зк≥вц≥ змушен≥ сп≥впрацювати з балансоутримувачами опор. “обто, енергетичними компан≥€ми, €к≥ грубо зловживають монопольним становищем", - по€снюЇ сайту "InternetUA" директор ≥нтернет-провайдера "ѕавлабор" ¬олодимир ѕадюков.

 

¬≥н переконуЇ, що компан≥њ виставл€ють завищен≥ необірунтован≥ ц≥ни на користуванн€ стовпами.

 

"Ќаприклад,  ињвобленерго вимагаЇ 30 гривень за оренду одн≥Їњ опори на м≥с€ць. ќплату виставл€Ї в≥дразу за к≥лька м≥с€ц≥в вперед, що виливаЇтьс€ в сотн≥ тис€ч гривень", - уточнюЇ ѕадюков.

 

¬с≥ спроби поскаржитис€ чиновникам – марн≥, уточнюЇ б≥знесмен.  аже, що багато раз≥в в≥н та його колеги зверталис€ до Ќацком≥с≥њ, що зд≥йснюЇ державне регулюванн€ у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

"јле регул€тор в≥дпов≥даЇ, що це приватна власн≥сть ≥ вони "не при справах". Ќасправд≥, наприклад, в ј  "’арк≥вобленерго" 65% акц≥й належить держав≥", - по€снюЇ ѕадюков.

 

ƒодаЇ, що в оператор≥в немаЇ ≥ншого виходу, €к протестувати. “ому вони орган≥зовують три "хвил≥" акц≥й протесту. 3 лютого планують передати зверненн€ ≥ пакет скарг в антикорупц≥йний  ом≥тет ¬–, одночасно припинити на годину подачу доступу в ≤нтернет по вс≥й ”крањн≥ та орган≥зувати прес-конференц≥ю. 11-12 лютого учасники м≥тинг≥в мають нам≥р передати зверненн€ ≥ пакет скарг в —Ѕ” ≥ знову припинити подачу доступу в мережу на одну годину. ј 20 лютого звернутьс€ до президента ≥ теж в≥дключать ≥нтернет.

 

¬≥дкрито участь в акц≥€х протесту п≥дтвердили учасники ринку з —ум, „ерн≥гова, ƒн≥пропетровська ≥ ћар≥упол€. јле орган≥затори попереджають, що ≥нш≥ оператори њх п≥дтримують, своњ д≥њ поки не аф≥шують, але у дн≥ м≥тинг≥в теж в≥дключать ≥нтернет.

ќц≥н≥ть статтю: 
«найшли помилку в текст≥? ¬ид≥л≥ть текст ≥ натисн≥ть Ctrl+Enter


„ќЋќ¬≤„»… ∆”–ЌјЋ "WINNER"


∆≤Ќќ„»… ∆”–ЌјЋ "BEAUTY"


Ќќ¬»Ќ» ¬≤ƒ ѕќ–“јЋ” √ќЌ≈¬ј.Ќ≈“


Ќќ¬»Ќ» —¬≤“”  ≤Ќќ