Терористи третю добу атакують. Бійцям нема чим дати відсіч, — волонтер

Бойовики значно активізувались на Донбасі. За останні 3 доби серед наших бійців — вбиті і поранені. Та найприкріше, що бійцям немає чим оборонятись, адже відведену техніку досі не повернули на передову.

 

Про це пише волонтер Андрій Мальків.

 

Третю добу наші хлопці тримають оборону на східному фронті!!! Є і вбиті і поранені… Мар’їнка, Опитне, Авдіївка, Широкіне, Попасна, знову Щастя. На міномети, танки і АСЗВ можуть відповісти лише з АК, РПК і РПГ… А це обіцяна техніка, яка має повернутись на фронт в разі атаки противника?!


Все… Світ буде сорок днів оплакувати Францію… Про нас забули… А ми що… Там, бл…, страшна біда, теракти, загинули мирні люди… Так, без сумніву – людей шкода і від щирого серця співчуваю сім’ям загиблих… Але особисто Олланду хочу висловити свою найглибшу стурбованість… Нічого більше…
В нас тут тисячами гинуть люди за цих два роки, а він переконував в дипломатичному вирішенні і тиснув на толерантність і міжнародне право…


А тепер відчув свою вразливість… І просить в світу допомоги…


Їм допоможуть, нам ні… Ми знову сам на сам з двоголовим монстром…

 

“Мар’їнка, Опитне, Авдіївка, Широкине, Попасна, Щастя. На міномети, танки і АСЗВ можуть відповісти лише стрілецькою зброєю. А де обіцяна техніка, яка має повернутись на фронт в разі атаки противника?!”, — обурюється волонтер.

 

Він наголосив, що поки весь світ оплакує Францію, про українську трагедію на Донбасі усі забули.

“Страшна біда, теракти, загинули мирні люди… Так, без сумніву – людей шкода і від щирого серця співчуваю сім’ям загиблих… Але особисто Олланду хочу висловити свою найглибшу стурбованість… Нічого більше”, — написав Мальків.

 

Нагадаємо, сьогодні бойовики “ДНР” атакували з мінометів саперний пункт українців в Авдіївці Донецкої області. Один наш військовий загинув, восьмеро поранені.

 

 

Джерело: Телеканал новин “24”
Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО