Проти Ляшка порушено кримінальну справу

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальні справи проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка та ще 5 народних депутатів з його партії. Про це у своїй сторінці в Facebook написав сам Ляшко.

 


«Порошенко дав завдання ГПУ в будь-який спосіб знайти компромат на радикалів і залякати нас. Сьогодні порушені кримінальні справи проти шістьох депутатів з Радикальної партії, в тому числі, і проти мене », - повідомив він і додав, що справи стосуються сфери корупції.


У четвер, 17 вересня, генеральний прокурор України Віктор Шокін продемонстрував у залі Верховної Ради відео за участю народного депутата Ігоря Мосійчука, який на ньому нібито бере хабар.


Після цього більшістю депутатів було вирішено дати згоду на арешт Мосійчука. Демонстрацію відео та арешт сам нардеп від Радикальної партії назвав помстою Порошенко і Шокіна.


Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що не буде "покривати" однопартійця Ігоря Мосійчука, якого звинувачують в корупції, а після зазначив, що команду фальсифікувати справи проти депутатів дав особисто Порошенко.
У п'ятницю, 18 вересня, суд заарештував Мосійчука на 60 днів, до 15 листопада.


Тим часом генпрокурор Віктор Шокін заявив, що так званого списку по притягненню до кримінальної відповідальності народних депутатів не існує.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО