“Сомали” больше нет: Сили АТО знищили групу терориста Гіві, вбиті всі

Принаймні, про це заявляють  самі  бойовики


Сепаратисти у “Зведеннях від ополчення Новоросії” передають про величезні втрати терористів у боях за Піски і про вирішальну участь у битві так званих “відпускників” з Росії. За інформацією бандита з кличкою “Едуард Комуніст”, українські війська практично розгромили бандгрупу “Сомалі”, очолювану Гіві.

 

“Вчора Спартак врятував подув “північного вітру”. Відбити наступ на Спартак і повернути позиції під Пісками вчора в основному зуміли “відпускники”. І це завдяки вчасно піднятому ними шуму. Ось, що мені пише одна людина, що має свої джерела звідти: “По вчорашнім подіям: до вечора змогли майже повністю оточити Спартак, це стало можливо, тому що Восток кинув свої позиції, залишивши один на один з переважаючими силами противника підрозділ Гіві, який в умовах оперативного оточення практично повністю знищено, до 20.00 в бій вступили відпускники і ЗСУ відступили.

 

Весь вечір і всю ніч, швидкі вивозили важко поранених і загиблих ополченців з Спартака. Втрати дуже великі”.

 

Це вже другий подібний інцидент з “Востоком”. У січні вони вже запускали укрів в Спартак, через зону своєї відповідальності. Висновок, спасибі Жучковсскому, який вчасно злив інформацію в мережу, загальний крик змусив сонцеликого задіяти відпускників. Зараз на Жучковского почнуться гоніння”,   – заявив  терорист.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО