Соня Кошкіна: загиблий Віктор Давидов і Віктор Янукович - одна і та ж людина

За словами журналістки Соні Кошкіної, син екс-президента України жив у Росії під дівочим прізвищем своєї матері Людмили Янукович - Давидов.

 

Журналіст, шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна повідомила у своєму Facebook, що в Байкалі потонув дійсно син екс-президента Януковича - Віктор Янукович-молодший.

 

"Дівоче прізвище Людмили Янукович - Давидова. Прізвище її батька - Настенко. Матері - Давидова... Ви правда думаєте, що людині було приємно "чекінитися" під прізвищем Янукович?" - написала вона.

 

У зв'язку з цим журналістка ще раз підкреслила, що загиблий згідно з повідомленням російського МНС Віктор Давидов і Віктор Янукович-молодший - одна особа.

 

Журналіст Денис Казанський також повідомив у своєму Facebook, що Віктор Янукович-молодший, швидше за все, загинув.

 

"Телефони матері і брата відключені. Сторінка у ФБ видалена. Ймовірно, російський паспорт був на інше прізвище. Тому МНС і не підтверджує", - написав він.

 

Віктор Янукович-молодший був в автомобілі Volkswagen, який провалився під кригу на озері Байкал у Росії. Про це пише РБК з посиланням на джерело в Іркутської обласної адміністрації Росії.

 

ЗМІ сьогодні повідомили, що молодший син екс-президента Віктора Януковича Віктор загинув у Росії під час спортивних заходів. Він і ще п'ятеро людей виїхали на лід на автомобілі, щоб зробити фотографії, і машина провалилася в тріщину. Супутники сина екс-президента вибралися з потопаючого автомобіля, а Віктор Янукович-молодший потонув.

 

У МНС Росії спростували інформацію про загибель на озері Байкал Віктора Януковича-молодшого.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО