Росія перекинула в Україну нову кров: російські солдати роблять селфі (Фото)

Росія концентрує близько українських кордонів свої нові війська і техніку. Солдати чекають нового марш-кидка, тому не витрачають час на маскування і благоустрій тимчасової польової інфраструктури, натомість роблять останні селфі.

 

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook волонтер команди “InformNapalm” Іраклій Комахідзе

«Останні кілька днів спостерігаю активізацію російських підрозділів (БТГ/РТГ), які поетапно залишають базові табори, що знаходяться у М'ясниківському / Неклинівському / Жовтневому районах Ростовської області і підтягуються впритул до кордону з Україною», – пише Комахідзе.

Військове керівництво намагається мінімально приховати бронетехніку, яка незабаром повинна перетнути українсько-російський кордон, у найближчих лісосмугах. Тим часом російські солдати публікують в соцмережах фото з місць перекидання, видаючи своє місцезнаходження.

«Перекидання-концентрація російських військ відзначається відразу за кількома напрямками (Азовському та Куйбишевському), підтягнуті до кордону підрозділи і бронетехніку по можливості переховують у лісосмугах (в той же час ці придурки роблять селфі з місць, видаючи місцезнаходження і склад), тримаючи сили і засоби в режимі очікування до нового кидка, особливо не заморочуючись про благоустрій тимчасової польової інфраструктури на нових місцях. Вся ця «передислокація» залишила свій слід і в соцмережах на сторінках російських військових з цих підрозділів, у багатьох з них нервовий настрій що виражається в коментарях і свіжих статусах», – зазначає Комахідзе.

Як свідчать «засвічені» фото, селфі-сесії проводили десантники БТГ 106-ї дивізії ПДВ російських віськ. 

 

 

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО