Думки > Порошенко назвав свою найбільшу помилку на посаді президента

Порошенко назвав свою найбільшу помилку на посаді президента


28 серпня, 07:32.

П'ятий президент України Петро Порошенко назвав найбільшою помилкою свого президентства кадрові прорахунки, але зазначив, що його команда "виглядає дуже пристойно на фоні зелених дилетантів".
          

Про це він сказав виданню “Українська правда” для проєкту до 30-ї річниці незалежності України.

 

“Прорахунки у кадровій політиці. Коротка лава запасних і обмежений фінансовий ресурс для рекрутингу, користолюбство одних і нарцисизм інших. Нарешті, складний механізм погодження кандидатур у межах коаліції”, — заявив він.

 

На запитання, хто є найбільшим ворогом України, експрезидент назвав два фактори: внутрішній і зовнішній.

 

“Внутрішній фактор – це бажання швидких і простих рішень складних проблем. Часом невміння бігти марафон: дуже швидко розчаровуємося і починаємо шукати винних. Патерналізм як спадок совка. Іноді – небажання бути відповідальними, як в малих справах, так і у великих.

Назовні – російський імперський правитель. Байдуже, яке його прізвище: Петро Перший чи Катерина Друга, Володимир Ленін чи Володимир Путін. Їхня суть однакова – знищити Україну і українське”, – підкреслив Порошенко.

 

“Російський імперіалізм багатоликий, вже не одне покоління російських політиків живиться його інстинктами. Боюся, їх успадкують і наступники Путіна”, – додав він.


Повернутися назад