Думки > Соціолог розповів, що буде із рейтингом Зеленського до кінця року

Соціолог розповів, що буде із рейтингом Зеленського до кінця року


6 листопада, 12:31.

Передвиборчі обіцянки Володимира Зеленського були надто радикальними, їх неможливо виконати. Тому й рейтинг президента знижуватиметься до кінця року. Однак рівень довіри все ж перевищуватиме 50%.

 

Таку думку висловив професор соціології Павло Кутуєв.

 

Він наголосив: українські виборці «вигадали» найвищий ступінь недовіри традиційному, досвідченому українському політичному класу, який керував державою впродовж усіх років Незалежності і обрали нових людей.

 

«Ці нові люди є представниками шоу-бізнесу, який функціонує за дещо іншими правилами, ніж традиційна політика, де більшість ключових рішень ухвалювалась за лаштунками, а назовні подавалась приваблива картинка суворих, статних чоловіків і жінок у ділових костюмах», – зазначив Кутуєв.

 

Однак, очікування до нової влади у суспільства – надзвичайно високі. Тому й останні соціологічні дослідження зафіксували зниження рейтингу президента.

 

«З іншого боку, більшість виборців розуміє, що переважна частина команди, яку привів зі собою Зеленський, є похідною саме від його рейтингу», – зауважив Кутуєв.

 

На його думку, рейтинг Зеленського продовжуватиме знижуватись.

 

«Обіцянки були радикальними, їх неможливо реалізувати у короткі терміни. Та я не думаю, що це буде надто драматичне зниження, тому що, вважаю, рівень довіри до Зеленського перевищуватиме 50%», – припустив Павло Кутуєв, додавши, що це все ж непогані показники.

 

Як повідомлялось, Київський міжнародний інститут соціології засвідчує, що кількість українців, які прихильно ставляться до президента Володимира Зеленського, прем'єра Олексія Гончарука та спікера ВР Дмитра Разумкова, знизилася.


Повернутися назад