Думки > Супрун жорстко розкритикувала 1 Травня

Супрун жорстко розкритикувала 1 Травня


1 травня, 19:59.

Уляна Супрун оприлюднила на своїй сторінці Facebook власне ставлення до Радянського союзу. Вона засудила утворення Гулагів та геноцид українців за часів СРСР.

 

“Колективізація і геноцид українців заради проведення індустріалізації та розбудови армії. Жорстокі репресії і брутальні вбивства мільйонів людей з усіх верств з метою зміцнення диктатури та страху перед режимом більшовиків. У той самий час, жахливі умови праці та експлуатація того самого пролетаріату, в ім’я якого наче все й відбувалося”, – пише Уляна Супрун.

 

На думку міністра, свято 1 травня стало візитною картою Совєцького Союзу як диктатури пролетаріату. Наслідки якого люди й досі відчувають у повсякденному житті. Не забула Уляна Супрун розповісти про ГУЛАГу в яких знаходилися мільйони людей з усього Радянського союзу. “Але нема нічого, що може краще описати відношення совєтів до людей як ГУЛАГ.

 

Система концентраційних таборів, яка перемолола мільйони українців та представників інших народів, використовуючи їх для рабської праці в нелюдських умовах. Це справжнє обличчя імперії, якою був Союз. Імперії в, якій не було місця для вільних людей — лише для дешевої робочої сили”, – розповіла вона.


Повернутися назад