Думки > Відомий журналіст назвала Зеленського боягузом

Відомий журналіст назвала Зеленського боягузом


24 березня, 21:48.

Шоумен, кандидат у президенти Володимир Зеленський виявився боягузом. Про це написала журналіст Соня Кошкіна в Telegram.

 

Вона розповіла про інтерв'ю лідера "95 кварталу" телеканалу ICTV.

 

"У Володимира Зеленського повинен був бути бенефіс. Студія одного великого і впливового каналу. Вечірній прайм. Він - головний герой, в центрі уваги. Крім нього в студії - топ-журналісти. Ну і ось такий сміливий, пряма розмова. Дуже ретельно і добротно все організовували. Запросили мене. Я, звичайно, погодилася. І навіть з відпустки заздалегідь повернулася. Але відразу сказала колегам, що в його появу не вірю.

 

Чи не божевільний ж він, зрештою: за десять днів до виборів виходити в прямий ефір з тет-а-тет з журналістами. Це ж про зовнішню політику доведеться говорити, вектор розвитку держави, оборону, фінанси. А якщо ще попросять абревіатуру якусь розшифрувати. Ну типу "МВФ" або "НАТО". Без сценарію, підказок і "затримки в шість секунд".

 

Я виявилася права.

 

Згадався Віктор Федорович з його пеньками і ритуальними чаєпиттями в Межигір'ї

 

І ось читаю в офіційному телеграм "Зе" зворушливий анонс. На такому-то каналі, в такий-то час і в такий-то програмі. Далі - дослівно.

 

"Зеленський та його дружина Олена дадуть відверте інтерв'ю у приємній та затишній атмосфері, у себе вдома".

 

Ось воно як. "Відверте інтерв'ю у приємній затишній атмосфері". Ні дати, ні взяти - новий жанр. Куди там прямих ефірів і тет-а-тет з журналістами.

 

Згадався чогось Віктор Федорович з його пеньками і ритуальними чаєпиттями в Межигір'ї.

 

Ще Микола Янович - він "приємну і затишну атмосферу", коли представнику ЗМІ було потрібно лише привітатися і попрощатися, теж дуже любив.

 

Що ж. Боягузтво - це діагноз. Боягузтво чоловіка. Чоловіка, що претендує на звання "політика", - написала Кошкіна.


Повернутися назад