Думки > Розкрадання української армії – операція спецслужб РФ

Розкрадання української армії – операція спецслужб РФ


4 лютого, 21:14.

Розкрадання в армії – це була спецоперація, спланована російськими спецслужбами, починаючи з 1991 року.

 

Про це заявив екс-заступник голови «Укроборонпрому» (2014-2018 рр.) Денис Гурак.

 

Денис Гурак, коментуючи оприлюднену під час засідання ТСК щодо розкрадань в армії інформацію про кількість розпроданого майна, техніки та озброєнь, зауважив, що ці цифри є таємницею слідства, а тому незрозуміло, на якій підставі нині їх публічно назвали.

 

«Якщо ми говоримо про розкрадання, то вони відбувалися не після 2004 року, і сама Комісія у своєму проміжному звіті це говорить, але чомусь фокус ця комісія має на періоді з 2004 року. Це викликає питання щодо упередженості», – заявив Денис Гурак.

 

Екс-заступник голови «Укроборонпрому» заявив, що, на його переконання, розкрадання в армії – це була спецоперація, спланована російськими спецслужбами, починаючи з 1991 року.

 

«Чи були в них якісь спільники з самого початку, чи це було просто так змодельовано через використання українського бажання до стандартного незаконного збагачення, але я би розглядав це питання саме у такому контексті – саме з питання нацбезпеки, стратегії та геополітики», – заявив Денис Гурак.

 

З його слів, продаж військової техніки без будь-якого плану та її поновлення є неправильним кроком.

 

«А зазвичай планів поновлення не було, оскільки були обмежені бюджети, тобто передбачалося, що бюджет буде рости, але він не зростав, бо не зростала економіка. І тому завжди виходило замкнене коло, тому що списували, а нове замість нього не поновлювали», – зазначив Денис Гурак.


Повернутися назад