Думки > У Росії змирилися з перемогою Порошенка

У Росії змирилися з перемогою Порошенка


27 січня, 20:51.

Якщо ви хочете знати, що насправді думає Кремль з приводу подій в Україні, вам треба дивитися політичні ток-шоу на російських телеканалах. Відразу зазначу, що подібні дійства не для людей зі слабкими нервами. До того ж, якщо у вас нема імунітету до брехні й цинізму кремлівських агітаторів і пропагандистів, то ви легко можете стати зомбі й уже незабаром співати в унісон з ними.

 

Про це у своєму блозі на Лізі пише журналіст Анатолій Власюк.

 

Так ось, соловйови-скабєєви стверджують, що жодних виборів в Україні не буде, бо переможця вже визначили у США, а тому Росія ніколи не визнає ці вибори легітимними.

 

Якщо Путін заявив, що до виборів йому нема з ким домовлятися в Україні, то після 31 березня – й поготів. Усе це підштовхує його до великої чи бодай маленької перемоги над Україною.

 

Цікаво, що один із російських «яструбів» назвав прізвища Патрушева і Шойгу, які би могли «розв’язати проблему України». Ні ведучий, ні учасники навіть не заїкнулися, що російським президентом залишається Путін.

 

Війна Росії проти України у новому вимірі може розпочатися будь-коли, навіть якщо Порошенко не стане президентом, і ймовірність цього збільшується, коли на чолі держави стоятиме інша людина. У цій ситуації важливо грати на випередження, як це було, скажімо, у так званому керченському конфлікті. Світ укотре переконався в агресивних намірах Росії.

 

Президентські та парламентські вибори в Україні мають для Росії велике, але не визначальне значення. За задумом російських стратегів, Україна повинна втратити свою державність. Швидше за все, ця затія здійснюватиметься шляхом пошматування нашої країни на кшталт Криму й окремих територій Донбасу.

 

Українцям важливо, щоби був продовжений курс на зміцнення державності. В іншому випадку, ми справді можемо якщо й не втратити її, то суттєво погіршити собі умови виживання в сучасному світі. 


Повернутися назад