Думки > В Україні триває «п’ятий термін Кучми», — журналіст

В Україні триває «п’ятий термін Кучми», — журналіст


31 жовтня, 22:48.

Головний редактор газети «День» Лариса Івшина вважає, що нинішня політична ситуація нагадує часи президенства Леоніда Кучми. Чинний Президент та уряд працює за тими ж «стандартами».

Зокрема, Івшина вважає, що нинішню владу нічого не навчив Майдан, а у президента залишилась одна мета – методами 90-х зберегти власний капітал та утриматись на «займаних позиціях».

«Чого не зрозуміли вчасно? У нас — «п’ятий термін Кучми». Два майдани не змогли похитнути владу «клану», який сформувався за кремлівської підтримки і зазнав мутацій . Мета: збереження капіталів (походженням з методів — 90х) і особистої безпеки. Для цього розкладались які не які партіі — заводились «проекти», з ефірів зникали справжні — натомість розкручувалися «приватизовані» громадські організації, лідери , політологи», — вважає Лариса Івшина.

«Народ другого Майдану не розумів інтересів «людей Сцени Майдану»  і не мав своєі пропозиціі , тому став «гарматним м’ясом» в жорсткій міжклановій боротьбі . Тому так важливо не допустити придушення справжньоі опозиціі , яка зародилася в Глухові , в Павлограді , Дніпрі … в усіх силах Реального Опору московській агресіі — явній і таємній. Не дати спровокувати міжусобиці і Руїну», — підсумувала Івшина.

Щодо ситуації із затриманням нардепа Геннадія Корбана, журналістка зазначила: «Ефект Ходорковського». Він теж «був рейдером, бандитом з 90х», але посадив його, як відомо, Путін за те , що сказав на нараді: навколо президента — корупціонери».


Повернутися назад