Думки > Порошенко обвинили в «липецком барыжничестве и минском предательстве»

Порошенко обвинили в «липецком барыжничестве и минском предательстве»


13 квітня, 22:04.


Такое резкое заявление сделал в социальных сетях народный депутат от Днепропетровска Андрей Денисенко.

«Великоднє, але не відболіле, не прощене. Навіяне справою Січі, роззброєнням ОУН, ПС, цькуваннями комбатів і батальйонів і відсутністю кари для ворогів революції. Особливо - катуваннями бійців-добровольців Канівця і Нечаєва, над якими в Маріуполі і Волновасі знущаються донецькі менти-сепаратисти і недобиті янучари із центральних апаратів спецслужб і міліції.

Схоже, Порошенко видав індульгенцію вбивцям майдану, регіоналам і тітушководам - щоби їхніми, звичними до крові руками, розправитися з добровольцями, активістами та революціонерами.

З усіма тими, хто стягував його із трактора, ішов на штурм Грушевського попри тупцювання реєстрової опозиції, а потім пішов зі зброєю в руках боронити Україну. З усіма тими, хто не прийняв Порошенкового боягузства, угодовства, липецького барижництва і мінського зрадництва.

Руками невідлюстрованих катів катують й нищать патріотів. Найбільш пасіонарних носіїв української й революційної ідеї дискредитують і пресують, роззброюють і саджають з тим, щоби задушити саму революцію Гідності і лишити незмінною репресивну й корупційну систему, проти якої повстав український народ», - пишет Денисенко.


Повернутися назад