Кремль помилився у розрахунках щодо України

 

Спочатку США, а згодом й ГУР Міноборони України, оприлюднили дані про підготовку російських військ до можливого широкомасштабного вторгнення в Україну.

 

Чому Кремлю буде важко втілити свої плани у життя, розповів консультант Центру протидії інформаційним агресіям АМ&РМ Олександр Курбан.

 

"Згідно з російськими розрахунками, в Україні вже мав початися хаос – відключення електрики та газу, гучні скандали у владі, натовпи на вулицях, сутички з правоохоронцями, колони антиваксерів, сепаратистські настрої в регіонах. Усього цього у критичних масштабах у нас немає. Бо у схожому хаосі ми живемо вже кілька років та звикли до нього. А падіння авторитету офіційної влади або навіть її втеча, для нас не трагедія, а шлях до оптимізації системи держуправління", – зазначив Курбан.

 

Експерт нагадує, що наразі в Україні є 250-тисячне військо та близька 400 тисяч резервістів, вагома частина яких приписана до територіальної оборони. А бронетехніки та артилерії вистачить для мобільної оборони.

 

"А ще усі чомусь забувають про наших союзників. Американський авіаносець в акваторії Чорного моря, здатний вразити будь-яку ціль аж до Уралу, що значно пригальмує російські літаки. Ще одна обставина – 92-тисячне російські війська біля наших кордонів, це все, що у них є найбільш боєздатного з 1,8 мільйона загального особового складу ЗС РФ. Якщо вони підуть на Україну й там перетворяться на гній, то хто буде прикривати Далекий Схід та Амурський край від китайців, Середню Азію від Талібану, а Кавказ від ісламістів, Туреччини та Кадирова, який вже давно прагне самостійності? А ще є національні округи та автономні республіки, в яких вже зріє дух самостійності. Не дарма днями в рамках спільних навчань ОДКБ російські силовики відпрацьовували придушення повстань та сепаратистських рухів на власних територіях", – підсумував Курбан.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО