Росія відмовилася від місії ОБСЄ на кордоні, щоб без перешкод перекидати в ОРДЛО війська

Росія відмовилася продовжувати роботу місії ОБСЄ на кордоні РФ і окупованих територій Донбасу, оскільки ОБСЄ заважає російській владі постачати зброєю і боєприпасами бойовиків, і перекидати в ОРДЛО війська.

 

Про це заявив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

 

«Росія припиняє мандат ОБСЄ не на всій окупованій території, а відповідно, на лінії державного кордону. Йдеться про те, що місії ОБСЄ заборонено фіксування передислокації на двох КПП, розташованих на окупованих територіях Донецької області. Але, попри те, що обмеження стосується тільки території Донецької області, аналогічне розпорядження отримали бойовики «ЛНР» і щодо роботи місії ОБСЄ на окупованих територіях Луганщини. Зараз місію ОБСЄ не допускають до роботи на КПП поблизу Ізвариного і Должанського», - нагадав він.

 

Снєгирьов пояснив, що рішення Росії не випадкове - саме в цей період відбувається передислокація російських військ з території власне РФ в ОРДЛО.

 

Якраз таку колону зафіксували в ніч з 31 Серпня на 1 вересня, і знову ж таки, аж ніяк не випадково в цей момент на лінії розмежування різко зросла кількість обстрілів і провокацій.

 

Ці пересування фіксувалися місією ОБСЄ, що надалі давало можливість Україні, США та іншим державам висувати претензії до Росії щодо того, що вона перекидає через кордон не гуманітарні вантажі, як це декларує Москва, а озброєння, війська і техніку.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО