Баканов: Не варто забувати про Білорусь на тлі можливого вторгнення РФ

Росія продовжує дестабілізувати ситуацію поблизу українських кордонів. Кремль використовує усі засоби задля реалізації загарбницької стратегії. 

 

Не варто забувати про Білорусь на тлі можливого вторгнення Російської Федерації, оскільки Мінськ є союзником Москви. Про це 11 травня повідомив керівник Служби безпеки України Іван Баканов.

 

Він нагадав, що біля кордонів збільшилася концентрація російських військ. Ситуація стабілізувалася, але Росія відвела лише частину своїх військ. Загроза нікуди не поділася.

 

Бойовий і чисельний склад угруповань РФ уздовж українського кордону становить близько 100 тисяч осіб. За лічені дні ця кількість може значно зрости. Наразі російські підрозділи проводять відповідні навчання для реалізації цього плану.    

 

Раніше в ЗМІ було публікувало заяву колишнього очільника українського оборонного відомства про те, що Росія намагається домінувати в Чорноморському регіоні і для цього використовує Крим як плацдарм. Також у НАТО закликали Росію прибрати війська з Донеччини та Луганщини.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО