Відомий політолог прогнозує повалення Зеленського у 2022 році

Політолог Віктор Бобиренко, який передбачив президентство Володимира Зеленського у 2015, назвав головні скандали, провали і досягнення України у році, що минає, та очікує, що чинний глава держави може достроково втратити президентські повноваження.

 

Експерт в інтерв’ю «Фактам» розповів, що після повалення Зеленського, проти екс-президента відкриють розслідування через COVID-фонд, такж він пояснив, чому РФ пішла на перемир’я на Донбасі і чому нинішній Кабмін є урядом олігархів. Усе інтерв’ю за хвилину.

 

«Найбільший скандал в Україні і навіть за її межами – влада «слуг»(або «зелена влада»). Оскільки Україна стала основним майданчиком для впливу на вибори президента США, торішня розмова Зеленського з Трампом у 2020 продовжилась «плівками Деркача». США вважають нардепа Деркача агентом російських спецслужб, а екс-прокурора Костянтина Кулика, який взяв участь в оприлюдненні плівок, – людиною Коломойського. При цьому Штати вводять санкції проти ворогів України, розслідують бізнес Коломойського, а сама Україна цього не робить.

 

На зміну уряду «соросят» Гончарука, який підтримував Захід, прийшов уряд «олігархів», «де кожен поставлений від когось» тому Кабмін Шмигаля не є чимось цілісним.

 

«Велике будівництво» Зеленського викликало відразу два скандали: питання не тільки в тому, чому влада вирішила ремонтувати дороги з COVID-фонду у розпал пандемії, а й що на дороги витратили дуже багато, а побудували мало. «Гроші запущені величезні, а доріг, наприклад, побудовано не більше, ніж в 2018-му. Хоча тоді витратили до 80 мільярдів, а зараз – 120».

 

Зеленський може втратити посаду президента в 2022 році і коли це відбудеться, проти нього і його оточення відкриють розслідування через витрати з коронавірусного фонду. «За цими фактами проведуть розслідування (коли Зеленський вже не буде президентом). Не в наступному році, але, можливо, через рік».

 

Єдине досягнення України в 2020: зниження активності бойових дій на Донбасі. «Це досягнення Зеленського. Але це не перемога, і перемогою бути не може». Причиною перемир’я і деескалації на сході України є те, що РФ складно тягнути велику війну і вона вирішила взяти перепочинок.

 

Головні провали року для України: неадекватна поведінка українців у Нових Санжарах, введення раннього «безпричинного і абсолютно божевільного локдауну» навесні, невиконаний держбюджет-2020 і проблеми з бюджетом-2021. «Україна потрапила в «ідеальний шторм». 2020 рік – один з найневдаліших, найстрашніших за останні півтора століття. Його можна поставити в один ряд з 2014-м, 1986-м, 1941-м, 1939-м роками».

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО