Сенцов назвав своє звільнення "подарунком Путіна Зеленському"

Олег Сенцов заявив, що його звільнення у вересні 2019 року було "подарунком" від Володимира Путіна для Володимира Зеленського. Мовляв, у такий спосіб лідер Кремля намагався схилити українського президента до певних поступок.

 

Своє звільнення Олег Сенцов прокоментував у відповідь на звинувачення заступника голови ОПУ Михайла Подоляка в "невдячному пристосуванстві". Про це ексбранець Кремля розповів у проєкті "Рандеву з Яніною Соколовою".

 

Український кінорежисер зізнався, що не знає, хто такий Михайло Подоляк. Він підкреслив, що чув його прізвище й пригадав, що Андрій Єрмак призначив його на посаду, яку раніше обіймав Кирило Тимошенко.

 

Я подякував Зеленському першому, коли зійшов "з небес", і потиснув йому руку. Я дійсно йому вдячний, адже він дійсно це зробив – він зробив останню милю,– заявив Олег Сенцов.

 

Він підкреслив, що над звільненням його особисто й інших бранців працювали 5 років – Петро Порошенко, активісти, звичайні громадяни, європейські політики, а Володимир Зеленський пройшов вирішальну милю.

 

"Усі розуміють, що це робив Путін йому. Дав цей подарунок, щоб його приманити. Це така приманка, щоб він пішов на перемовини й щось віддав. Це було зрозуміло", – переконаний ексбранець Москви.

 

Олег Сенцов запевнив, що не буде мовчати – буде говорити, як воно є, і ніхто не зможе заклеїти йому рота.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО