Навчальний рік потрібно завершити вже зараз

Ексочільник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук вважає, що Україна вже загралася в дистанційну освіту у школі.

 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає "Всеосвіта".

 

"Шоу занадто затяглося. Воно стає не цікавим. І спустошливим. Думаю, що було б правильно уже зараз прийняти рішення про завершення поточного навчального року. Усі формальності типу «виконання навчальних програм», «річні оцінки» тощо – несуттєві. Їх можна вирішити, як кажуть, «розчерком пера»".

 

За словами пана Лікарчука, тим, хто буде мати бажання працювати над засвоєнням навчального матеріалу дистанційно, вчителі завжди підуть назустріч. А для тих, хто вчитися не хоче, – продовження шоу не допоможе.

 

"Давайте не робити вигляд, що «все хорошо, прекрасная маркиза»... У складні часи потрібно мати мужність та відповідальність приймати не прості рішення", – закликав ексочільник УЦОЯО.

 

Водночас головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, що за умови належного дотримання карантинних мір, можна буде сподіватися на позитивну динаміку і поступовий вихід з карантину з 24-го квітня.

 

"Скасовувати жорсткі карантинні заходи будемо поетапно, випускаючи людей на роботу, розпочинаючи проведення ЗНО. Ми зараз вже виписуємо з Міністерством освіти нові нормативи, як буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання", – повідомив головний санлікар.

 

Пан Ляшко додав, що для дітей не випускних класів навчальний рік вже закінчився, вони не будуть виходити на один місяць.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО