Чого Путін хоче від України: думка Сенцова

Завдання президента Росії Володимира Путіна – не Крим, не Донбас і не лише вся Україна. Його завдання – загалом мати регіон у своєму підпорядкуванні.

 

Таку думку висловив колишній бранець Кремля Олег Сенцов у коментарі виданню "Дзеркало тижня". Як пояснив він, Україна – приклад повсталої країни, за що Путін її, скажімо так, карає. Таким чином, господар Кремля намагається показати іншим, що буде з ними в разі розвитку подібного сценарію.

 

Водночас Путін хоче стати світовим лідером, світовим гравцем, якого братимуть до уваги. Такий собі поліцейський Європи, якому всі повинні ставити пам'ятники та від цього бути щасливими. Ось такий план – у його голові. І він цей план реалізує. Для мене це абсолютно очевидно, – підкреслив Сенцов.

 

На його переконання, очевидно, що боротися з Путіним варто передусім з огляду на знання його плану. Мовиться про:

 

  • бажання інтегрувати окуповані території,
  • ведення переговорів з припинення вогню,
  • обмін полоненими.

 

"Але насправді Путін хоче іншого. Ми міняємо полонених, припиняємо вогонь, Зеленський виходить з новими ініціативами, Макрон його підтримує, Європа підтримує, Путін робить ще який-небудь крок назустріч, а потім – особливий статус, амністія бойовиків, вибори, легітимізація, ОБСЄ підтверджує законність виборів, світ знімає санкції, і... українські прапори майорять разом з "ДНРівськими", не дай Бог. А далі нічого не відбувається", – підкреслив колишній полонений.

 

Зрештою, продовжує він, контроль кордону Путін не віддає. А люди зі зброєю та російські війська залишаються на окупованому Донбасі. 

 

"Де-факто – те ж саме, а де-юре – вже зовсім інше. Він нас переграв", – додає Сенцов.

 

За його словами, контроль Росії жодним чином не слід віддавати.

 

Якщо Україна не контролюватиме кордон, то ми ніколи не будемо контролювати Донбас. І Путін це знає. Він знає, що віддати кордон – це означає програти регіон,– констатував колишній бранець Кремля.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО