Голова ЦВК: Українці не готові голосувати онлайн

Інтернет-голосування в Україні поки що неможливе через недостатність готовності технічної бази і «рівня розвитку суспільства», вважає Олег Діденко.

 

«Якщо говорити саме про інтернет-голосування, на мою суб’єктивну думку, станом на зараз передчасно говорити про впровадження його в Україні. Усе-таки у нас поки недостатньо підготовлена ​​технічна база, і, мабуть, рівень розвитку суспільства ще недостатній, щоб вводити голосування в Інтернеті. Так, під час інтернет-голосування неможливо (принаймні я не розумію, як це зробити) забезпечити принцип таємності голосування, щоб виборець нікому не демонстрував свій вибір. А це — міжнародний стандарт виборів» , — заявив Діденко.

 

Голова ЦВК, проте, заявив, що актуально було б ввести онлайн-сервіси на виборах: для автоматичної обробки бюлетенів або машин для голосування, засобів автоматичної ідентифікації виборців на дільницях і впровадження роботи Держреєстру виборців в онлайн-режимі, введення даних в ІАС Вибори на рівні дільничних виборчих комісій (а не окружних, як зараз).

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО