Чому російські артисти рвуться до України

Український письменник і сценарист Андрій Кокотюха прокоменував звернення драматурга і актора Євгена Гришковця щодо гастролей російських артистів в Україні.

 

Відповідне звернення він адресував Володимиру Зеленському у відкритому листі.

 

"Прошу Вас скасувати заборону на в'їзд в Україну російським діячам науки, мистецтва і культури, список яких представлений на українському сайті "Миротворець", - написав Гришковець.

 

Коментуючи лист Гришковця, Кокотюха відзначає, що росіяни, звертаючись із подібними проханнями, не помічають "колоди у власному оці", тобто ситуацію із цензурою, яка склалась у путінській Росії. 

 

Наприклад, вони не помічають репресій проти російського режисера Кирила Серебренникова, який критикував владу, чи цькування актриси Лії Ахеджакової.

 

"Гришковець робить вигляд, що не знає про українського режисера Олега Сенцова, засудженого за безпідставним звинуваченням на двадцять років. Йому невтямки, що творять силовики так званих "ДНР" і "ЛНР" у своїх підвалах із заручниками. Йому важливіше отримати дозвіл на в'їзд в Україну, як раніше його знову отримав актор Федір Добронравов", - пише Кокотюха.

Письменник вословився з приводу того, чому російські артисти не перестають рватися до України.

 

"Чому Євген Гришковець, Філіп Кіркоров, Микола Басков, Лоліта Мілявська, Наташа Корольова і інші ображені українськими законами не можуть плюнути на Україну, яка з об'єктивних причин в кілька разів бідніша Росії?", - відзначає письменник.

 

Не перший рік спалахують скандали навколо концертів Ані Лорак та Світлани Лободи, їх періодично намагаються їх зірвати. Причина – ці українські громадянки охоче виступають на російських сценах. За це зовсім нещодавно отгребла в соцмережах Анна Корсун, вона ж Maruv. Тим не менш, її великий концерт у Києві запланований на літо, і відбудеться, як би хто не протестував. 

 

"Гришковець і йому подібні підсвідомо хочуть прорватися на територію свободи, якої сьогодні стала Україна. Цензури немає зовсім. Але бачити її набагато вигідніше – так простіше постати перед публікою полум'яним борцем. Якщо більше у творчому плані пред'явити нічого", - резюмував Кокотюха.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО